• +48 62 722 05 92
  • ul. Przemysłowa 1A, 63-720 Koźmin Wlkp.

WDJB13-F

Typ gabloty

Gablota aluminiowa zewnętrzna wolnostojąca dwustronna jednoskrzydłowa otwierana na bok z fryzem i  symbolu gabloty.

Gabloty informacyjne na konstrukcjach wolno stojących, dwustronne wykonywane są z 130 mm profili aluminiowych.

Opis

Górę gabloty stanowi PLEXA mleczna o wysokości 17 cm, opatrzonym logo bądź napisem wg specyfikacji Klienta ( w wariancie z oświetleniem logo jest podświetlane od tyłu).

Gabloty te stanowią idealne rozwiązanie do prezentowania informacji wszędzie tam, gdzie jest potrzeba rozdzielenia wiadomości na dwie strony. Profile gablot oraz słupki poddawane są barwieniu w technologii anodowania na kolor : srebrny mat - standardowo. Konstrukcje gablot odporne są na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowe otwory wentylacyjne zapobiegają kondensacji pary wodnej (parowanie i zamarzanie szyb). Do środka gabloty zewnętrznej montowana jest malowana dwustronnie, proszkowo biała płyta magnetyczna.

Wysokość słupków ustalana według wymagań klienta. W standardzie oferowany jest wymiar słupka aluminiowego: 40 mm x 60 mm x 2,5 mm o długości podstawowej 234 cm oraz 50-60 cm przedłużka. Słupki aluminiowe możemy zastąpić słupkami ze stali z tymi samymi parametrami. Gablota na nogach nie rdzewieje i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. W jednoskrzydłowych gablotach, otwieranych na bok  zastosowane są standardowo szyby o grubości 4 mm.
Wymiar gabloty: 80x100x13 mm 100x120x13 mm 120x140x13 mm