Producent wiat przystankowych - A2HM

HISTORIA:

Jeśli mówić o historii naszej firmy to trzeba sięgnąć do roku 1979, kiedy to w Koźminie Wielkopolskim  została rozpoczęta działalność przez Seniora Tadeusza Grzegorskiego. Senior wizjoner, marzyciel, projektował i produkował bardzo szeroki asortyment począwszy od  kasków  i  toczków do jazdy konnej przez tablice do koszykówki, kioski handlowe, zapomniane już dziś budki telefoniczne (dla urodzonych po 2000 roku - zanim pojawiły się telefony komórkowe - dzwoniło się z budek telefonicznych), aż do dziś produkowanych w drugim pokoleniu wiat przystankowych. 

Obecnie już drugie pokolenie prowadzi nasze przedsiębiorstwo, które teraz funkcjonuje na hali produkcyjnej o powierzchni 2000m2. Naszym krokiem milowym w rozwoju było zakup wycinarki laserowej do cięcia profili i blach , który pozwolił na zwiększenie wolumenu produkcji oraz przyczynił się do możliwości realizacji bardziej zaawansowanych konstrukcji. Od lat posiadamy również własną lakiernię proszkową, dzięki czemu możemy realizować zamówienia w dowolnej kolorystyce RAL.

Jesteśmy jednym z głównych producentów wiat na terenie Polski. Nasza firma stawia na rozwój i śledzi najnowsze trendy - oferujemy wiaty z zielonym dachem - posiadające retencyjny system obiegu wody, z oświetleniem LED, autonomiczne zasilane panelami fotowoltaicznymi oraz wiaty o konstrukcji aluminiowej.

Dziś w naszej bieżącej ofercie można znaleźć również estetyczne gabloty ogłoszeniowe z dedykowanego profilu aluminiowego z ukrytymi wewnętrznymi zawiasami,  kosze na śmieci, ławki, stoły do gier czy pojemniki na sól i piasek. Nasze najnowsze rodziny produktów to wiaty rowerowe, które oferujemy wraz z specjalistycznymi stacjami do napraw i mycia rowerów. Najmłodszym produktem są wiaty śmietnikowe z zielonym dachem, które zadowolą wizualnie nawet najbardziej wymagających architektów i deweloperów.

Chcemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczenie i najwyższą jakością produktów w związku z czym realizujemy projekty poza granicami Polski.

Poznaj nasze wartości:

Misja:
Od lat, Dla lokalnej społeczności , Wspólnie, Na pokolenia

Cel:
Być preferowanym dostawcą optymalnych produktów w zakresie wiat