Dziś kilka słów o nietypowych wiatach przystankowych.

Data publikacji:
1_a2hm-wiaty-producent-wiata-na-wymiar-zielony-dach.webp
Dziś kilka słów o nietypowych wiatach przystankowych.

Coraz częściej przy wyborze wiaty decyduje nie tylko jej cena, ale również dodatkowa funkcjonalność, wygląd oraz dopasowanie do miejsca na przystanku.

Właśnie takie rozwiązanie mieliśmy przyjemność zrealizować dla mieszkańców Miasto Dąbrowa Górnicza , wiata została zaprojektowana dokładnie dla miejsca w którym się znajduje. Jej nietypowość polega na tym iż w środkowej części jest przejście, które prowadzi wprost z autobusu na piękny skwer. Może zastanawiacie się czy nie warto było dodać więcej miejsc siedzących zamiast 1/4 wiaty przeznaczać na przejście, ale w tym przypadku gdzie autobusy pojawiają się na przystanku co kilka minut jest to optymalne rozwiązanie i usprawnia proces wsiadania i wysiadania. Wiata z swoim zielonym dachem i donicami z pnącą roślinnością wpisuje się w piękną zieloną okolicę.

Całość projektu, który obejmował remont zatoczki autobusowej, rewitalizację skweru, wyposażenie w mała architekturę oraz multimedialny wyświetlacz została zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

Bardzo cieszą opinię mieszkańców, którzy z przyjemnością przebywają w tak zielonym otoczeniu.

A jak Wam podoba się taka realizacji wiaty uszytej na wymiar?
Czy w Twojej okolicy również przydało by się takie rozwiązanie?

#wiaty #wiatyprzystankowe #zielonydach